LoanMe dla Australii

#LoanMeDlaAustralii – warszawska firma finansowa wspiera zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Od kilku miesięcy Australia walczy z ogromnymi pożarami. Niebezpieczeństwo i szereg zniszczeń objęło aż 10 300 000 ha powierzchni. Zginęło 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Na całym świecie rozpoczęto akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.


Polscy strażacy ruszają na pomoc!

Jedną z największych akcji zorganizowanych w Polsce jest zbiórka prowadzona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Porębie Spytkowskiej. Strażacy zbierają środki za pomocą portalu pomagam.pl (tutaj). Ich celem jest kwota w wysokości 500 000 złotych. Od 6-tego stycznia zebrano ponad 80% sumy! Ochotnicy zapewniają, że środki trafią w odpowiednie ręce. W bezpiecznym transferze pomóc mają państwowe instytucje m. in. Mister Spraw Wewnętrznych, Konsulat RP w Australii i Ambasada Australii w Polsce.

Źródło zdjęcia: https://www.o2.pl/artykul/australia-w-pozarach-zginelo-juz-miliard-zwierzat-6465456877835905a

LoanMe wspiera Australię i pomaga strażakom!

Ogrom zniszczeń jakie dotknęły Australię są porażające. Pracownicy warszawskiej instytucji finansowej nie pozostają obojętni na krzywdę bezbronnych zwierząt i ludzi. W siedzibie firmy zorganizowano zbiórkę finansową, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie inicjatywy Ochotników z Poręby Spytkowskiej.

– To, że coś dzieje się na drugim końcu świata, wcale nie oznacza, że nas to nie dotyczy. – mówi Jarosław Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający LoanMe. – Zależy nam, aby naprawdę pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Właśnie dlatego postanowiliśmy porozumieć się z Ochotniczą Strażą Pożarną w Porębie Spytkowskiej. Dzięki strażakom mamy pewność, że ta pomoc faktycznie trafi do odpowiednich rąk. – dodaje.

Akcja trwa do odwołania. Więcej na temat akcji znajduje się na oficjalnym profilu OSP (link) oraz LoanMe (link) na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *