O autorce


Katarzyna Stobiecka (Zapała)

Prywatnie pasjonatka idei społecznej odpowiedzialności biznesu, młoda mama i zdeklarowany zwierzolub – posiadaczka dwóch psiaków, aktywnie działająca na rzecz schronisk i zwierząt.

 

Zawodowo Koordynator CSR w firmie transportowej i autorka bloga 🙂

Jak zaczęła się moja przygoda z CSR?

W czasie studiów w ramach działalności w stowarzyszeniu studenckim IAAS dowiedziałam się w czasie warsztatów, czym jest CSR, idea ta zawładnęła moimi myślami i stała się moją pasją 🙂

Aby rozwijać swoją wiedzę w tym temacie wzięłam udział w 9 edycji projektu Ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Masa warsztatów i spotkań z praktykami utwierdziły mnie w przekonaniu, że Społeczna Odpowiedzialność Biznesu ma ogromny potencjał i jest właściwą drogą, którą powinien podążać biznes.

Aby dokładniej zgłębić tematykę CSR, na temat mojej pracy magisterskiej wybrałam Społeczną Odpowiedzialność Firm z branży spożywczej w opinii młodych konsumentów.

Swoją wiedzę o CSR cały czas uzupełniam czytając artykuły branżowe oraz książki, postanowiłam wykorzystać to, co już wiem i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat społecznej odpowiedzialności biznesu tworząc bloga o tej tematyce.

Mam nadzieję, że uda mi się przekazać na nim, czym jest dla mnie CSR i czym może być dla Świata 🙂

Jeśli chciałbyś mnie poznać bardziej zawodowo: PREZENTACJA KATARZYNA STOBIECKA POZNAJMY SIĘ

Kontakt do mnie:

katarzyna.zapala88@gmail.com

https://pl.linkedin.com/in/katarzyna-stobiecka-zapała-5ba04498

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *