CSR@SGH


CSR@SGH to największy projekt studencki w Szkole Głównej Handlowej promujący ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu. Łączy on przedsiębiorstwa, które realizują działania CSR oraz studentów SGH i innych uczelni ogólnopolskich, a także wszystkich pasjonatów CSR.

Nadrzędnym celem projektu jest uświadomienie społeczności akademickiej, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, a także jak ciekawym i istotnym tematem jest CSR. Osiągamy to poprzez organizację warsztatów, szkoleń, wykładów i paneli dyskusyjnych. Jesteśmy także swoistym katalizatorem wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy środowiskami akademickimi i biznesowymi.

Finał projektu odbędzie się stacjonarnie na terenie SGH w dniach 25-26.04.2022 podczas których przeprowadzone zostaną warsztaty i prelekcje z partnerami. Będzie to idealna okazja do wzięcia udziału w dedykowanych konkursach oraz zawarcia głosu w dyskusjach z prelegentami. Udział w wydarzeniu to także szansa na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu CSR.

W poprzednich latach współpracowaliśmy z wieloma organizacjami takimi jak: PwC, Carlsberg, Red Bull, Ashoka, Orange, BGŻ BNP Paribas, PZU, Skanska, Samsung, Wedel, Coca-Cola. Wiele z nich zajmuje rokrocznie czołowe miejsca w rankingach najbardziej społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorstw.

Aktualny status projektu oraz informacje o zbliżających się warsztatach można śledzić poprzez fanpage projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/csrsgh


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *