Dołącz do VII edycji Projektu Busola!


Do udziału w Projekcie Busola zachęciła mnie koleżanka, nie spodziewałam się, że program tyle zmieni w moim życiu. Oprócz merytoryki na wysokim poziomie, czuje się w nim bardzo dużo dobrej kobiecej energii.
Tym co według mnie wyróżnia Busolę jest fakt, że ten mentoring nie jest skupiony tylko i wyłącznie na karierze, ale też na tym, że można połączyć posiadanie rodziny, karierę i pasję. Dostaje się konkretne narzędzia i wsparcie doświadczonych mentorek.
Udział w busoli bardzo pomógł mi na różnych etapach życia, dzięki pierwszej edycji, w której uczestniczyłam, wróciłam na tory zawodowe. Gdy dołączałam miałam poczucie, że stanęłam w miejscu będąc w domu z synkiem, ale dzięki busoli udało mi się połączyć dwie bardzo ważne dla mnie role: kobiety aktywnej zawodowo i matki. W drugiej edycji udało mi się wyłuskać to w czym jestem dobra – jako moje kompetencje do rozwoju. Obserwowałam też jak wiele dziewczyn dzięki nabytej wiedzy zdecydowało się na zmianę stanowiska czy założenie własnej firmy.

Zapraszam Cię 🙂 osobiście jako autorka bloga Poczuj miętę do CSR, kobieta aktywna zawodowo i matka 🙂 Dołącz do VII edycji Projektu Busola!

Zgłaszając się do Busoli weźmiesz udział w spotkaniach mentoringu grupowego, warsztatach oraz spotkaniach networkingowych (Busola po godzinach). Masz również możliwość udziału w mentoringu indywidualnym z jedną z naszych mentorek. Busola to program, który wspiera kobiety w trzech obszarach: Praca, Rodzina i Pasja,  skierowany jest na znajdowanie rozwiązań dla współczesnych wyzwań kobiet na rynku pracy. Projekt trwa od października 2021 r. do czerwca 2022 r.

Czym jest Projekt Busola? Jaka jest nasza misja?

Jesteśmy społecznością, która daje narzędzia, aby rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wartościami oraz osiągnąć sukces w sferach: PRACA, RODZINA, PASJA.
Posłuchaj o Busoli -> https://bit.ly/3vSk5Ni i zobacz film promocyjny: 🙂

https://youtu.be/sKMUnvUT8SM

Do kogo skierowany jest Projekt?

Projekt Busola powstał z myślą o młodych, ambitnych kobietach w wieku 25-35 lat, aktywnie dążących do rozwoju – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – które cechuje poczucie społeczności i odpowiedzialności oraz gotowość do działania.

Sprawdź, jakie tematy spotkań mentoringu grupowego oraz warsztatów będziemy poruszać: https://projektbusola.com/harmonogram

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W ramach naszego projektu prowadzimy mentoring grupowy i indywidualny, warsztaty oraz spotkania networkingowe (Busola po godzinach). Tematyka spotkań dopasowana jest do potrzeb uczestniczek i skierowana jest na znajdowanie rozwiązań dla współczesnych wyzwań kobiet na rynku pracy.
Jesteśmy zaangażowaną i pomagającą sobie nawzajem społecznością, dzielącą się doświadczeniami. Nasze mentorki dzielą się z nami swoją wiedzą o tym, jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą 😊 Dostarczają odpowiedni warsztat narzędzi, dzięki którym uczestniczki będą mogły rozwijać się zgodnie ze swoimi talentami i wartościami.
Opieramy się na trzech filarach: praca, rodzina i pasja. W gronie kobiet szukamy wspólnie drogi, jak zachować balans pomiędzy nimi.


Wartościami Busoli są:

1. Inspiracja: Czy czasami myślisz, że Twoje marzenia są zbyt szalone i nieosiągalne? A może nie masz żadnych i nie wiesz co robić? W Busoli wiemy jak ważne jest otwarte i odważne dzielenie się doświadczeniem, aby inspirować do podejmowania decyzji i działania.

2. Integralność: W Busoli poznasz społeczność kobiet, które chcą w integralny sposób łączyć pracę zawodową z życiem osobistym.

3. Wdzięczność: To o czym mówimy i dzielimy się na spotkaniach jest autentycznym przekazem z życia; chęć wspierania innych wypływa z wdzięczności i chęci dzielenia się. Ufamy, że uczestniczki Projektu również odkryją w sobie tę wdzięczność.


4. Pomaganie: Chcemy pomagać poprzez dostarczenie narzędzi potrzebnych w rozwoju osobistym, natomiast decyzja, jak je wykorzystasz należy do Ciebie.

5. Współodpowiedzialność: Każda z nas jest odpowiedzialna za podejmowane decyzje oraz kierunek własnego rozwoju. To od Ciebie zależy na ile skorzystasz ze spotkań z mentorkami, warsztatów i dyskusji. Każda uczestniczka staje się częścią społeczności i ma wpływ na rozwój projektu bo Busola to MY.

Jak wziąć udział w Busoli?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (https://projektbusola.com/formularz)
  • Wnieś jednorazową opłatę administracyjną – 500 PLN (to opłata za cały projekt od października do czerwca)
  • Prześlij nam potwierdzenie płatności na adres busola.projekt@gmail.com

Nie jesteś pewna czy Busola jest dla Ciebie?

Zapraszamy Cię do udziału w jednym wybranym wydarzeniu za darmo!


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Projektu Busola, poznać nasze mentorki albo zobaczyć co działo się podczas ostatniej edycji zapraszamy na naszą stronę: https://projektbusola.com/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *