Kamera Odpowiedzialności – CSR w korporacjach – grywalizacja jako sposób zwiększenia zaangażowania interesariuszy.

Bez tytułu

Zapraszam na 4 spotkanie z cyklu Kamera Odpowiedzialności, projektu ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Tym razem będziemy poruszać temat CSR w korporacjach – grywalizacja jako sposób zwiększenia zaangażowania interesariuszy, na którym będę miała przyjemność wziąć udział w dyskusji ekspertów 😉

Spotykamy się 5 kwietnia w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii przy ul. Rektorskiej 4 w sali 3.07.  o godzinie 18.

Spotkanie rozpocznie się od projekcji materiału z TEDxKids@Brussels, przedstawiającego prelekcję Gaba Zichermanna o grywalizacji. Gabe Zichermann jest nazywany guru grywalizacji. Jestprzedsiębiorcą, autorem, wysoko cenionym mówcą publicznych i liderem gamifikacji. Jest przewodniczącym GSummit i współautorem książek dotyczących grywalizacji. Jest zwolennikiem wykorzystania mechaniki gry w biznesie, edukacji i innych platformach niezwiązanych z rozrywką, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników w proces zwany gamifikacją. Rozmowy, warsztaty, książki i kursy Zichermanna zainspirowały całe pokolenie marketingowców, ekspertów lojalnościowych, specjalistów ds. HR, strategów i projektantów produktów, aby uczynić świat bardziej przyjemnym i atrakcyjnym miejscem.

Wstęp wolny! Link do zapisów https://goo.gl/Mjg3l3

Przypominamy, że za udział w co najmniej dwóch spotkaniach czekają na Was certyfikaty uczestnictwa.

Współorganizatorem spotkania jest Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Busieness.

Informacje na temat naszych gości już wkrótce.

Do zobaczenia!

#CSR #CSRwPL #kameraodpowiedzialnosci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *