JUŻ NIEDŁUGO IV EDYCJA PROJEKTU CSR@SGH

csrsgh (1)

 

CSR@SGH to największy projekt studencki w Szkole Głównej Handlowej promujący ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Łączy on firmy aktywnie realizujące działania CSR oraz studentów uczelni warszawskich. W trakcie czterodniowego wydarzenia w dniach 12-15 marca uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi i najciekawszymi aspektami społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez osoby na co dzień zajmujące się tematyką CSR-u w swoich organizacjach.

 

Projekt odpowiada na potrzebę zdobywania wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu przez młodych ludzi. Jego celem jest rozpowszechnienie wśród studentów zarówno idei CSR, jak również roli zrównoważonego rozwoju. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na praktyczne aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu, zarówno od strony konsumenckiej – świadome wybory kupujących, jak i pracowniczej – wybór firm implementujących CSR w swej strategii bądź chęć tworzenia przedsiębiorstw społecznych.

 

Tegoroczna – IV już edycja – odbędzie się w ramach czterodniowego wydarzenia. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak CSR wygląda w praktyce, poprzez udział w warsztatach odbywających się w ramach następujących bloków tematycznych:

 

– relacja pracodawca-pracownik,

– relacja przedsiębiorstwo-konsumenci,

– CSR a zrównoważony rozwój,

– etyka, compliance i regulacje prawne.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki warsztatów oraz informacje o prelegentach będą pojawiać się na stronie www.csratsgh.pl oraz na fanpage’u projektu www.faceboook.pl/csrsgh.

 

Organizatorzy projektu zapraszają również w dniach 2 oraz 9 marca w godzinach 9:00-15:00 na stand w Auli Spadochronowej w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej. Będzie można pozyskać tam bardziej szczegółowe informacje na temat projektu, otrzymać gadżety czy materiały promocyjne, a także wziąć udział w konkursach dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *