Nowy Dyrektor fabryki AVON Operations Polska

4 lutego 2019 r. stanowisko Dyrektora fabryki AVON Operations Polska w Garwolinie objął Piotr Mikołajski. Dotychczas funkcję tę pełnił Christof Vollstedt. Fabryka AVON jest drugą największą
i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką AVON na świecie.

Piotr Mikołajski ostatnie 17 lat związany był z firmą Unilever, w której pełnił funkcje
m.in.: Menadżera Produkcji czy Dyrektora Zarządzającego Fabryki (w niemieckim oddziale
w Auerbach oraz od 2010 roku w Poznaniu). Realizował liczne międzynarodowe projekty
i współpracował z oddziałami firmy na terenie całej Europy. Jako dyrektor nadzorował pracę liczącego ponad 800 osób zespołu i zarządzał procesami produkcyjnymi oraz odpowiadał za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu handlu detalicznego i produkcji żywności.

Jako doświadczony menadżer, Piotr Mikołajski doskonale rozumie mechanizmy rządzące branżą logistyczno-dystrybucyjną i dysponuje wiedzą, która pozwala mu sprawnie zarządzać strukturą fabryki. Wraz z objęciem funkcji Dyrektora fabryki AVON Operations Polska w Garwolinie
stał się odpowiedzialny za planowanie działań i celów na bieżący rok oraz optymalizację działań zmierzających do rozwoju zakładu: wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, nadzorowanie jakości produkcji, współpracę z zagranicznymi rynkami oraz usprawnianie procesów operacyjnych.
Będzie również reprezentował fabrykę w Zarządzie AOP.

Fabryka AVON Operations Polska w Garwolinie powstała w 1997 roku. Obecnie zatrudnia
około 1300 osób i jest drugą pod względem wielkości i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką AVON na świecie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 59 krajów świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *