LoanMe dla Australii

#LoanMeDlaAustralii – warszawska firma finansowa wspiera zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Od kilku miesięcy Australia walczy z ogromnymi pożarami. Niebezpieczeństwo i szereg zniszczeń objęło aż 10 300 000 ha powierzchni. Zginęło 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Na całym świecie rozpoczęto akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.


Polscy strażacy ruszają na pomoc!

Jedną z największych akcji zorganizowanych w Polsce jest zbiórka prowadzona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Porębie Spytkowskiej. Strażacy zbierają środki za pomocą portalu pomagam.pl (tutaj). Ich celem jest kwota w wysokości 500 000 złotych. Od 6-tego stycznia zebrano ponad 80% sumy! Ochotnicy zapewniają, że środki trafią w odpowiednie ręce. W bezpiecznym transferze pomóc mają państwowe instytucje m. in. Mister Spraw Wewnętrznych, Konsulat RP w Australii i Ambasada Australii w Polsce.

Źródło zdjęcia: https://www.o2.pl/artykul/australia-w-pozarach-zginelo-juz-miliard-zwierzat-6465456877835905a

LoanMe wspiera Australię i pomaga strażakom!

Ogrom zniszczeń jakie dotknęły Australię są porażające. Pracownicy warszawskiej instytucji finansowej nie pozostają obojętni na krzywdę bezbronnych zwierząt i ludzi. W siedzibie firmy zorganizowano zbiórkę finansową, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie inicjatywy Ochotników z Poręby Spytkowskiej.

– To, że coś dzieje się na drugim końcu świata, wcale nie oznacza, że nas to nie dotyczy. – mówi Jarosław Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający LoanMe. – Zależy nam, aby naprawdę pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Właśnie dlatego postanowiliśmy porozumieć się z Ochotniczą Strażą Pożarną w Porębie Spytkowskiej. Dzięki strażakom mamy pewność, że ta pomoc faktycznie trafi do odpowiednich rąk. – dodaje.

Akcja trwa do odwołania. Więcej na temat akcji znajduje się na oficjalnym profilu OSP (link) oraz LoanMe (link) na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *